Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

zs-celechovice

Zlatý list

3 fotky letos v květnu - zobrazení
V pátek 4. května se žáci naší školy velmi úspěšně zúčastnili regionální kola 13. ročníku celostátní přírodovědné soutěže Zlatý list, které pořádalo Ekocentrum Iris – Český svaz ochránců přírody v biokoridoru Hloučela.

Soutěž proběhla formou stezky se stanovišti, která jsou zaměřená na praktické poznávání přírody a na znalosti v ochraně přírody a životního prostředí, botaniku, geologii, ornitologii, entomologii, astronomii a meteorologii, vodní ekosystémy, ekosystém les, ochranu přírody a životního prostředí.

Členové týmů:
Kategorie MLADŠÍ (4.-6. ročník)
Anežka Frébortová
Michal Peška
Barbora Kalianková
Jiří Jakubovský
Anna Nováková
Dimitrij Valenta

Kategorie STARŠÍ (7.-9. ročník)
Vojtěch Kořenovský
Petr Novotný
Kateřina Matoušková
Iveta Nováková
Tereza Zwesperová
Eliška Sekaninová

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.