Název

Popis

V pátek 10. května se opět po roce konalo místní kolo přírodovědné stezky Zlatý list. Místní kolo soutěže pořádalo Ekocentrum Iris v biokoridoru Hloučela v Prostějov. Zlatý list je soutěž kolektivů z celé ČR, soutěží šestičlenná družstva rozdělená na dvě tříčlenné hlídky. Na stanovištích soutěžní stezky odborníci prověřují znalosti dětí z různých přírodovědných oborů. Za naši školu se akce zúčastnila dvě šestičlenná družstva a to v kategoriích mladší a starší. Žáci ZŠ a MŠ Čelechovice na Hané potvrdili své výborné přírodovědné znalosti a skvělé loňské umístění dokonce ještě vylepšili. Starší žáci obsadili v kategorii základních škol stříbrnou pozici a mladší žáci získali dokonce prvenství.
Kromě diplomů a pamětních listů dostali žáci od pořádajícího ekocentra pěkné ceny.

Družstvo Mladších:

Apple iPhone SE

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat