Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

zs-celechovice

Žáci ZŠ Čelechovice na Hané jsou nejlepší!

6 fotek jaro - zobrazení
V pátek 10. května se opět po roce konalo místní kolo přírodovědné stezky Zlatý list. Místní kolo soutěže pořádalo Ekocentrum Iris v biokoridoru Hloučela v Prostějov. Zlatý list je soutěž kolektivů z celé ČR, soutěží šestičlenná družstva rozdělená na dvě tříčlenné hlídky. Na stanovištích soutěžní stezky odborníci prověřují znalosti dětí z různých přírodovědných oborů. Za naši školu se akce zúčastnila dvě šestičlenná družstva a to v kategoriích mladší a starší. Žáci ZŠ a MŠ Čelechovice na Hané potvrdili své výborné přírodovědné znalosti a skvělé loňské umístění dokonce ještě vylepšili. Starší žáci obsadili v kategorii základních škol stříbrnou pozici a mladší žáci získali dokonce prvenství.
Kromě diplomů a pamětních listů dostali žáci od pořádajícího ekocentra pěkné ceny.

Družstvo Mladších:
Samuel Štencl - 5. ročník