Název

Popis

V posledním týdnu toho školního roku proběhla na hřišti sokolovny v Čelechovicích na Hané sportovní akce, pořádaná ve spolupráci ZŠ Smržice a ZŠ Čelechovice na Hané. Žáci prvních až šestých ročníků soutěžili v různých disciplínách, např. skoky přes švihadlo, sedy lehy, hod kriketovým míčkem, běh atd. S organizací velmi pomáhali a na jednotlivých stanovištích se o mladší spolužáky starali žáci 7. - 9. ročníku. Děti z obou škol vytvořily smíšená družstva, takže byla vyloučena rivalita mezi dětmi se Smržic a Čelechovic. Naopak mohly navazovat nová přátelství, vždyť v průběhu let se všichni sejdou ve společné třídě na 2. stupni ZŠ v Čelechovicích na Hané.
Nakonec byly vedením obou škol společně předány diplomy a děti se spokojeně rozešly do svých škol.

Období

• 30 fotek
  • 0 se líbí

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat