Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

zs-celechovice

Školní akademie 31. 5. 2017

13 fotek letos v červnu - zobrazení
Ve čtvrtek 31. 5. se na 17 hodinu sešli v čelechovické sokolovně rodiče, prarodiče, bývalí absolventi a další z řad nejen čelechovických a smržických občanů, aby shlédli vystoupení dětí a žáků naší školy. Program byl zahájen vystoupením děvčat 7. a 8. třídy nazvané Oční klam, svůj hudební talent předvedly hrou na flétny dívky z 5., 8. a 9. ročníku. Ústředním motivem letošní akademie bylo téma "muzikál" a v tomto duchu se neslo i netradiční pojetí známé pohádky O perníkové chaloupce, které si připravili žáci 6 třídy. Hlavním číslem pak bylo muzikálové zpracování příběhů spisovatelky Astrid Lindgrenové Děti z Bullerbynu. Do něj se zapojili jak děti z mateřské školy, tak i většina žáků školy základní. Zazněly vtipné historky i pěkné písně, děti předvedly nápadité tance i kostýmy. Letošní ročník školní akademie se zkrátka vydařil a věříme, že všichni diváci si odnesli příjemný kulturní zážitek.

Proměňte album ve fotoknihu

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

Vytvořte z tohoto alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.